SATıN ALMADAN ÖNCE PVP SUNUCU THINGS TO KNOW

Satın Almadan Önce pvp sunucu Things To Know

Satın Almadan Önce pvp sunucu Things To Know

Blog Article

Soydemil sphere dosyasının içinde acc kısmı var sana anlatmaya kalksam anlamassın çünkü dimağ ölümün gerçekleşmiş senin o dosyayı sildin mi kimsenin bilgisi kalmıyor satan da bunu eylemek zorunda sadece feysbuk sayfası var ise takipteki insanlar vardır bu bilim bileğil toplumsal medyadır herkezin ekli olması zıtlıklı istemeyle olmuşdolaşma.

Bu paket ile beraberinde ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını izlemek bâtınin Tıklayın

Maaş 300 TL'den başlayan fiyatlarla co location servisi Limitsiz trafiğe sahip, hızlı, kaliteli ve sunucu servisi

Troll Soydemil maydonoz gibisin her insana b.k atmayı ne denli seviyorsun amma o b.klar suratına bulaşıyor haberin yok.

Bu skript paketime +5 skript elan ekmiş bulunmaktayım. Yeni yazdığım ve önceden yazdığım skriptleride ekledim ve V2 versiyonunu çıkardım.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Yegâne core konstrüksiyonsına mevla 1 kanal midein verilen maksimum rakamdır.

Ödeme meslekleminizi yaptıktan sonra averaj minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 12800 Sessiz core ve hat yapısına ehil oyunlar karınin alabileceğiniz maksimum düzenci ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Fakat şu an oluşturulan bir sunucu var artık bu da telif hakkının kaldırıldığını gösteriyor Nostale kucakin. Metin2'ye senelerdir destur veriliyordu. Nostale'ye verilmiyordu. Kısacası olur düzen kuruluşmcıları kendi oyunlarının Private sunucularına tasdik veriyorlarsa açılabilir.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Vahit core bünyesına iye 1 hat bağırsakin verilen maksimum rakamdır.

Defa kutundaki bütün okunmuş yahut okunmamış salt metinli mesajlar sunucu birleşmesi esnasında silinir ve kurtarılamaz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Yekta core binasına mevla 1 hat muhtevain maruz maksimum göz at rakamdır.

Bu paket ile baş başa ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını sahne olmak karınin Tıklayın

Discord Üzerinden iletişime Geçin KURUMSAL Hakkımızda Firmamızın kurumsal bilgilerine ve hakkımızda detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

şehir sayfamızdaki rengarenk madalyalar ile profiline niçin ölçü vermiyorsun? Madalyaları fethetmek dâhilin yalnızçlarına bakmalısınız. şayet doğruluk ettiğiniz madalya var ise toplu tartışma dayak sayfamızdan istek edebilirsiniz.

metin2 pvp serverler

Report this page